PASJONAT, MÓWCA, GENTLEMAN

W wieku pięciu lat podszedłem do magnetofonu mojego ojca, pozostawiając po sobie trwały ślad w postaci nagrania: „Tata, te dwa mi się wcisnęły”. Od tamtej pory doskonaliłem warsztat krasomówczy, równolegle z umiejętnościami obsługi sprzętu nagraniowego, rozwijając oba talenty.

Trudno powiedzieć, kiedy pierwszy raz pojawiłem się na scenie, ale tego dnia zrozumiałem, że to moje miejsce. I wcale nie z narcyzmu, ale z poczucia bycia na właściwym miejscu, postanowiłem „przez życie przejść wyłącznie na scenie”. To konsekwentnie udaje się od kilkunastu lat, na różnych, mniejszych i większych scenach.

prowadzący
Bycie konferansjerem, gospodarzem, prowadzącym, jest dla mnie wielkim wyróżnieniem i odpowiedzialnością.
W końcu staję się wtedy wizytówką czyjejś firmy, organizacji, przedsięwzięcia. Biorę na siebie ciężar wprowadzenia setek lub tysięcy ludzi w świat, który dotychczas istnieje tylko na kartach scenariusza. Przeprowadzam ich przez nowe tereny, tworząc wraz z nimi magię danej chwili.
Dykcja, doświadczenie, stalowe nerwy, szafa garniturów, owszem, to mi pomaga, ale nic by z tego nie było, gdyby nie to, że ja po prostu kocham ludzi. Za każdym razem wychodząc na scenę, chcę zobaczyć ich oczy, posłuchać ich, czerpać ich energię, i oddawać im więcej, niż się spodziewają. Jestem permanentnie ciekaw świata, ludzi, zdarzeń. Każda chwila to potencjał na uczynienie jej niezapomnianą.
Sprzedaję wrażenia. Wnoszę świeżość, zaskakuję, zawsze widzę więcej. Jestem kapitanem, który dba o swoich pasażerów bardziej, niż tylko dostarczając ich do właściwego celu. Miękkie lądowanie? Owszem. Ale przede wszystkim podróż pełna pasji i zaangażowania.
W swoim portfolio mam realizacje dla międzynarodowych korporacji, ale też dla niedużych rodzinnych firm. Polskich 
i zagranicznych. Z praktycznie każdej branży. Na stadionach i w kameralnych salach. W języku polskim i angielskim. Ale i tak zawsze na pierwszym miejscu są ludzie i ich komfort.
Więcej o mnie w wywiadzie SBE:https://sbe.org.pl/krzysztof-lobodzinski-aktor-konferansjer-wokalista-prezenter-radiowy-konferansjer-podczas-meetings-week-poland/
Jeśli organizując event chcesz poczuć się bezpiecznie, i dostać profesjonalizm z charakterem, jesteś we właściwym miejscu. 
Zapraszam!